Gmina Ludwin uruchamia dofinansowanie na kastrację i sterylizację zwierząt domowych
18 marca 2022

Gmina Ludwin uruchamia dofinansowanie na kastrację i sterylizację zwierząt domowych

Od 22 marca 2022 r. W ramach przyjętego programu realizacji programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ludwin w 2022 informujemy, że Urząd Gminy w Ludwinie rozpoczyna nabór wniosków na sterylizacje/kastracje zwierząt domowych. Gmina Ludwin sfinansuje 60 % kosztów zabiegu sterylizacji/ kastracji aż do wyczerpania środków finansowych. Warunkiem skorzystania zabiegu sterylizacji/kastracji będzie wypełnienie i złożenie w Urzędzie Gminy Ludwin, przez właściciela zwierzęcia wniosku wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb wynikających z realizacji programu. Formularze wniosków są do pobrania w urzędzie pok. nr 18 lub na stronie www.gminaludwin.pl w zakładce ochrona środowiska (https://gminaludwin.pl/dokumenty-do-pobrania-3/). Informujemy, że zabiegi będą realizowane w Gabinecie Weterynaryjnym „WETAKO” Jarosław Jemielniak, Ludwin Kolonia 34/4, 21-075 Ludwin.. Sterylizacja/kastracja dotyczy zwierząt powyżej 6 miesiąca życia oraz kwalifikujących się do znieczulenia ogólnego. Gmina Ludwin nie bierze odpowiedzialności za ewentualne powikłania pooperacyjne i nie ponosi innych kosztów związanych z leczeniem oraz nie pokrywa dodatkowych kosztów w przypadku ujawnienia nieprzewidzianych okoliczności przed, po i w trakcie zabiegu.

 

Wniosek o dofinansowanie sterylizacji/kastracji

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!