Zgłaszanie szkody łowieckiej
4 lipca 2018

Wniosek „Zgłoszenie szkody łowieckiej” znajduje się w załączniku poniżej.

zgloszenie_szkody_w_uprawach

 

 

Knieja Lublin  126

Z Cycowa na zachód szosą przez Janowicę, Nadrybie, Kaniwolę do Rozpłucia – Grabów do skrzyżowania z szosą do Załucza Starego i tą szosą przez Załucze Stare, Załucze Nowe, Dębowiec i Kozubatą do Zabrodzia. Z Zabrodzia szosą na południe do Cycowa.

Szarak Lublin 128

Od wschodu z m. Zezulin drogą przez m. Witaniów, Kol. Podzamcze do nurtu rzeki Wieprz i tą rzeką do m. Zawieprzyce, dalej z m. Zawieprzyce drogą przez m. Kol. Zawieprzyce, Wólka Nowa, Radzic Nowy, Serbia, Wólka Zawieprzycka do drogi biegnącej z m. Brzostówka, w kierunku Rozkopaczew i tą drogą, a następnie strumieniem w kierunku wschodnim do strumienia płynącego koło rzeki Tyśmienica i tym strumieniem w kierunku południowym do m. Kol. Krzczeń, dalej drogą przez Godziembów, Grądy do m.Zezulin.

Szarak Lublin 113

Od wschodu z m. Kaniwola drogą przez m. Nadrybie Dwór do m. Puchaczów. Z m. Puchaczów szosą do m. Łęczna, skąd nurtem rzeki Wieprz do m. Kol. Podzamcze i dalej drogą przez m. Witaniów, Zezulin, Grądy do m. Godziembów. Z m. Godziembów drogą przez m. Krzczeń, Kol. Krzczeń, Kosów do szosy i tą szosą przez m. Rogóżno do m. Orzechów Nowy. Następnie drogą przez m. Zamłyniec, Lejno do granicy Poleskiego Parku Narodowego i dalej w kierunku południowym przez m. Jagodno, Rozpłucie-Garbów do m. Kaniwola.Włącza się do obwodu łowieckiego część terenów administracyjnych miasta Łęczna zgodnie z wyrysem graficznym.

9 LTM Lublin 114

Od wschodu z m. Orzechów Nowy drogą przez m. Orzechów Nowy, Kol. Orzechów, Rogóźno, Krzczeń i z tej miejscowości strumieniem w kierunku północnym do rz. Tyśmienicy i tą rzeką do granicu administracyjnej m. Ostrów Lubelski i tą granicą do drogi Ostrów Lubelskie- Orzechów Nowy. Dalej drogą przez m. Głębokie, Kol. Uścimów do m. Orzechów Nowy.

 

 

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!