Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy Dla Niepodległej”
9 maja 2018

Z okazji Obchodów Dnia Flagi 2 maja został zorganizowany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w ramach akcji „Gramy Dla Niepodległej” którą patronatem honorowym objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Turniej rozegrał się na stadionie „Ludwiniaka” Rywalizowały ze sobą drużyny: Gmina Ludwin, Gmina Łęczna, Gmina Łęczna II, Areszt Śledczy w Lublinie, Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej, Lubelski Urząd Wojewódzki oraz Oldboy’e Ludwin.
Rywalizacja była zacięta jednak wszyscy grali w szczytnym celu, ponieważ każdy kto chciał kibicować drużynom podczas rozgrywek, musiał dać od siebie symboliczną cegiełkę w postaci słodyczy lub drobnego sprzętu sportowego dla dzieci z domu dziecka.
Przy okazji turnieju odbyło się znakowanie rowerów dla wszystkich zainteresowanych.
Rozgrywki zakończyły się zwycięstwem Gminy Ludwin a ogólna klasyfikacja wygląda następująco:
I miejsce – Gmina Ludwin
II miejsce – Areszt Śledczy w Lublinie
III miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej
IV miejsce – Gmina Łęczna
V miejsce – Lubelski Urząd Wojewódzki
VI miejsce – Oldboy’e Ludwin
VII miejsce – Gmina Łęczna II

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju w zakładce „Galeria”.