„Cudownych rodziców mam” – 28 maja 2019 roku w Przedszkolu Publicznym w Ludwinie odbyło się radosne spotkanie Dzieci i Rodziców z Przedszkola z okazji Dnia Matki i Ojca .
4 czerwca 2019

„Cudownych rodziców mam”  – pod takim tytułem 28 maja 2019 roku w Przedszkolu Publicznym  w Ludwinie odbyło się radosne spotkanie Dzieci i Rodziców z Przedszkola z okazji Dnia Matki i Ojca .

Wszystkie dzieci z trzech grup : „ Biedroneczki”, „ Pszczółki” oraz „Sowy – mądre głowy” z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Licznie przybyli  Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Do ciepłych życzeń dołączyła się również Dyrektor  Pani Joanna Szymańska.

Uroczystość przygotowały nauczycielki przedszkola panie : Pawluk Barbara, Sieńczyk Barbara, Nawrocka Anna, Lech Anna oraz Chyrchel Ewelina z dużym wsparciem rodziców . Dyrektor wraz z nauczycielami podziękowała za dobrą współprace rodzicom i wspieranie nauczycieli w wychowaniu tych małych skarbów.  Przy wspólnym biesiadowaniu dzieci wręczyły swoim Rodzicom  drobne upominki, własnoręcznie wykonane kwiaty, laurki oraz obrazy.

Po części artystycznej wszyscy mogli spędzić miłe chwile przy kawie, herbacie oraz pysznych ciastach i ciasteczkach upieczonych przez rodziców przedszkolaków.

 

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!