Czwarte miejsce dziewcząt w województwie
7 października 2014

Duży sukces osiągnęła drużyna z Ludwina w V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Zespół składający się z dziewcząt z klasy VI szkoły podstawowej (Samanta Smolarz i Aleksandra Skoczylas) oraz zawodniczek z I klasy gimnazjum (Klaudia Kowalczyk, Aleksandra Potapiuk, Gabriela Smyk, Karolina Słomka, Weronika Bogusz, Weronika Klimkiewicz) po wcześniejszym wygraniu trzech turniejów eliminacyjnych zajął czwarte miejsce w finale wojewódzkim.

Nasze piłkarski znakomicie spisywały się w turniejach eliminacyjnych, w których pokonały m.in. drużyny z Łęcznej, Bystrzejowic, Chełma i Jarosławca. Najwięcej goli – po trzy – zdobyły Ola Potapiuk i Klaudia Kowalczyk. Świetnie w bramce spisywała się Ola Skoczylas. – Bardzo dobrze zespół radził sobie w obronie , w trzech zwycięskich turniejach eliminacyjnych nie straciliśmy żadnej bramki. Szczególnie zadbały o to Gabriela Smyk i Karolina Słomka, wspomagane przez Weronikę Bogusz i Weronikę Klimkiewicz. Samanta Smolarz zdobyła zwycięską bramkę w meczu z Chełmem, która bardzo przybliżyła dziewczęta do finału wojewódzkiego w Lublinie. Cały turniej Orlika dostarczył dziewczętom niesamowitych wrażeń, emocji i olbrzymiej radości po wygranych zmaganiach kwalifikacyjnych.. A na pamiątkę każda z nich otrzymała kompletny strój piłkarski – powiedział nauczyciel w-f ze Szkoły Podstawowej w Ludwinie Grzegorz Sajnaj, który zespół założył i zgłosił do turnieju Orlika.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!