Czytaj „Nasz Ludwin”
6 października 2014

Pod koniec września ukazał się pierwszy numer młodzieżowego miesięcznika „Nasz Ludwin”. Czasopismo jest efektem warsztatów dziennikarskich, prowadzonych pod skrzydłami Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Gazetę redagują uczniowie gimnazjum i szkół średnich. Zapraszamy do lektury!

– Nasza redakcja, działająca przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu pod kierunkiem Artura Ogórka, łączy ludzi pozytywnie zakręconych, którzy chcą poznawać świat, odkrywać siebie i rozwijać swoje pasje. Każdy z nas jest inny, sporo nas dzieli, ale jedno łączy na pewno – chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu naszej gminy. Niektórzy z nas znają dziennikarstwo „od kuchni”, inni dopiero poznają tajniki tej trudnej i wymagającej dziedziny. Numer pierwszy „Naszego Ludwina” to efekt miesięcznej, trudnej pracy, wymagający wielu wyrzeczeń i dzielenia obowiązków. W skład zespołu wchodzą: Natalia Harmasz, Anna Michalska, Michał Michalski, Filip Ogórek, Dominika Słomka, Gabriela Smyk, Katarzyna Tkaczyk, Anna Węgorska. Ale zapraszamy do nas wszystkich chętnych, którzy mają coś do powiedzenia, są kreatywni, pomysłowi i chcą nauczyć się dziennikarskiej pracy – napisała w inauguracyjnym numerze Dominika Słomka.
Gazeta dostępna jest w szkołach, bibliotekach oraz Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Będzie ukazywała się co miesiąc. Prace nad październikowym wydaniem już trwają.
Fot. K. Tkaczyk
„Nasz Ludwin” od lewej: Dominika Słomka, Ania Węgorska, Ania Michalska, Gabrysia Smyk, Filip Ogórek, Michał Michalski. Na zdjęciu brakuje Natalii Harmasz oraz Kasi Tkaczyk, autorki zdjęcia

naszludwin_1_2014_ok.p

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!