Derby dla Ludwiniaka
31 maja 2012

Piłkarze Ludwiniaka zrehabilitowali się za porażkę sprzed tygodnia w Niedźwiadzie, pokonując w derbach powiatu łęczyńskiego Błękit Cyców 4:2. Podwójne powody do satysfakcji miał trener Mariusz Marzec, który wcześniej prowadził zespół rywali.

Bramki zdobyli: Pasiak (30), Dzięcioł (40), Koza (75), Kruk (90+5). Skład Ludwiniaka: Macieńko, Kalinowski (80 Czubacki), Pikul, Broński, Szalast, Sawicki (15 Oniszczuk), Sobów (60 Ogórek), Mucha, Koza, Dzięcioł (60 Kruk), Pasiak. – To był trudny mecz – przyznaje szkoleniowiec ludwińskiego zespołu. – Cały czas czuliśmy oddech Błękitu na swoich plecach. Goście wyszli na prowadzenie w 10 min, potem szybko po przerwie wyrównali i długo zanosiło się na podział punktów. Na szczęście końcówka należała do nas. Byliśmy bardziej zdeterminowani i dzięki temu odnieśliśmy zwycięstwo.
Wyniki 18 kolejki: Vir Dorohucza – Wodnik Uścimów 6:0, Nasutów – Trawniki 3:1, Michów – Niedźwiada 0:1, Huragan Siostrzytów – Świdniczanka 1:4, Zawisza Garbów – Tajfun Ostrów Lubelski 0:2, Ciecierzyn – Perła Rokitno 2:1. W grupie III klasy A prowadzi Tajfun Ostrów Lubelski, który ma 45 punktów. Ludwiniak jest szósty – 32 pkt. 3 maja (czwartek) nasi piłkarze zagrają na wyjeździe ze Świniczanką.
Trzy punkty do swojego konta dopisali również młodzicy starsi Ludwiniaka. Podopieczni Grzegorza Sajnaja pokonali u siebie BKS Unię Bełżyce 5:1 i dzięki temu wyprzedzili rywali w tabeli. – Bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie, kiedy Sebastian Saczewa dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Karola Rachwalika – relacjonuje trener młodych graczy. – Unia jednak szybko wyrównała. Na szczęście jeszcze w pierwszej połowie objęliśmy ponownie prowadzenie, po dobrze rozegranej akcji w polu karnym przeciwnika i przytomnym podaniu Grzegorza Romańczuka do Sebastiana Saczewy. W drugiej połowie nasz czołowy napastnik dołożył jeszcze dwa trafienia. Piątego gola dorzucił jeszcze Kacper Gajosz.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!