Drugie miejsce piłkarzy z Gminy Ludwin
25 listopada 2013

W hali widowisko-sportowej w Ludwinie rozegrany został III Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Łęczyńskiego. Pierwszą lokatę zajął zespół Starostwa Powiatowego, a na drugiej uplasowała się ekipa Gminy Ludwin. Puchary i dyplomy wręczał wicestarosta Kazimierz Radko.

Do zmagań przystąpiło pięć drużyn – Gmina Milejów, Gmina Puchaczów, Miasto i Gmina Łęczna, Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Gmina Ludwin; zabrakło natomiast Gminy Cyców i Gminy Spiczyn. Rywalizowano systemem każdy z każdym. Mecze dostarczyły sporo emocji i stały na niezłym poziomie, zwłaszcza z udziałem ludwinian, dowodzonych przez wójta Andrzeja Chabrosa, którzy pechowo przegrali tylko pierwsze spotkanie. Później kroczyli już od wygranej do wygranej. Komplet zwycięstw odniósł team Starostwa Powiatowego. – Dziękuję wszystkim drużynom i piłkarzom za udział w zawodach. Gratuluję zwycięzcom, a wszystkim drużynom biorącym udział w imprezie dziękuję za wspaniałą grę, postawę fair play i wysokie umiejętności. Mam nadzieję, że za rok, w następnej edycji, spotkamy się już w komplecie – powiedział wójt gminy Ludwin Andrzej Chabros. Na zakończenie uczestnicy uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego w tym roku wicestarosty Kazimierza Budki, pomysłodawcy turnieju.
Wyniki: Gmina Ludwin – Starostwo Powiatowe w Łęcznej 0:1 * Gmina Ludwin – Gmina Milejów 3:2 (bramki: A. Ogórek 2, G. Różycki) * Gmina Ludwin – Miasto i Gmina Łęczna 2:1 (G. Różycki, A. Ogórek) * Gmina Ludwin – Gmina Puchaczów 5:1 (G. Różycki, A. Ogórek 2, M. Marzec, D. Kurlak).
Końcowa kolejność: 1. Starostwo Powiatowe, 2. Ludwin, 3. Łęczna, 4. Puchaczów, 5. Milejów.
Skład Ludwina: Andrzej Chabros, Tomasz Wąsik, Paweł Zdunek, Mariusz Zakostowicz, Daniel Kurlak, Grzegorz Różycki, Mariusz Marzec, Arkadiusz Gramoszek, Artur Ogórek.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!