FESTIWAL PIOSENKI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEJ
18 czerwca 2019

Po raz VI w LUDWINIE odbył się Festiwal Piosenki Międzyrzedszkolnej pod patronatem Wójta Gminy Ludwin – Andrzeja Chabrosa pod hasłem „Zdrowy Przedszkolak”. Zobaczyliśmy 63 małych artystów z 5 przedszkoli :Piaseczna, Dratowa, Ciechanek, Nadrybia oraz Ludwina . Dzieci zaprezentowały utwory związane ze zdrowym stylem życia, odżywianiem się czy gimnastyką. Festiwal uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Jolanta Szymańska. Zaproszeni goście a mianowicie Przewodniczący Rady Gminy – Pan Wojciech Szymański, Wiceprzewodnicząca Rady – Pani Małgorzata Wiączek, pracownik oświaty – Pani Joanna Guz, Dyrektor GCKiS – Pani Anna Czarnecka oraz rodzice którzy w trakcie festiwalu mogli podziwiać wielu uczestników, którzy prezentowali wysoki poziom przygotowania pod względem scenicznym i wokalnym. Niektóre dzieci miały okazję zaprezentować widoczne już na tym etapie rozwoju uzdolnienia wokalno – muzyczne. Zaprezentowany przez dzieci repertuar znakomicie podkreślał i utrwalał wiedzę z zakresu edukacji zdrowotnej.  Gospodarzem imprezy było Przedszkole Publiczne w Ludwinie, gdzie dzieciaki prezentowały swój wokal z  trzech grup „ „Biedroneczki”, „Pszczółki” oraz „ Sowy – mądre głowy.”

Wszystkie zaprezentowane grupy  otrzymały statuetki, dyplomy, nagrody rzeczowe w postaci gier planszowych  zaś wszyscy uczestnicy konkursu  nagrody indywidualne w postaci książek, przyborów szkolnych, słodkości czy makaronu literkowgo ufundowanego przez jednego ze sponsorów jakim był  POL- MAK. Festiwal dostarczył wszystkim uczestnikom wiele wspaniałych przeżyć i wrażeń.

Dziękujmy GS „Samopomoc Chłopska” za słodką drożdżówkę oraz soczek dla naszych wykonawców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w festiwalu, macie ogromny talent muzyczny!

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!