Głosuj na siłownię w Zezulinie!
12 kwietnia 2016

W ramach akcji „Nestle porusza Polskę” organizowany jest konkurs, w którym do wygrania są siłownie terenowe. Przez Gminę Ludwin wskazana została jedna lokalizacja – przy Szkole Podstawowej w Zezulinie. Głosowanie rozpoczęło się 11 kwietnia i potrwa do 6 lipca 2016 roku. Każdy głos jest ważny!

Jak zapewniają organizatorzy, „idea akcji opiera się na prostej prawdzie – aby zdrowo żyć, wystarczy się ruszać, nie trzeba być wielkim mistrzem i nie warto szukać wyjątkowych dyscyplin czy czegoś ekstremalnego – chodzi o to, aby codziennie znaleźć chwilę na wysiłek fizyczny”.
W ramach propagowania wysiłku fizycznego, został ogłoszony konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie. Jego mechanizm jest bardzo prosty: urzędy gmin zgłosiły lokalizacje na swoim terenie, a mieszkańcy i zainteresowani głosują na wybrane propozycje. Nie wiemy więc jeszcze, gdzie siłownie powstaną – to wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców i ich znajomych! Jednego jesteśmy pewni: Nestlé porusza Polskę jest największą inicjatywą w polskiej historii Nestlé – dodają przedstawiciele firmy.

Głosowanie miało rozpocząć się 5 kwietnia, ale ze względu na problemy techniczne, ruszyło z opóźnieniem – 11 kwietnia. W związku z zaistniałą sytuacją, organizatorzy podjęli jednak decyzję o przedłużeniu czasu głosowania do dnia 06.07.2016.

Oddawanie głosów odbywa się na stronie internetowej [url=https://www.nestleporusza.pl/]https://www.nestleporusza.pl/[/url]
Włącz się do akcji, bo naprawdę warto!

REGULAMIN_GMINY_FINAL.p
REGULAMIN_GMINY_FINAL.p
REGULAMIN_GMINY_FINAL.p

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!