Głosuj na Szkołę Podstawową w Piasecznie.
10 kwietnia 2018

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie uczestniczy w konkursie „DELMA”. Główną nagrodą jest remont stołówki szkolnej.

„Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie to 900m² radości, wypełnionej sercami 145 uczniów, otwartymi ramionami 20 nauczycieli, pracowników szkoły i licznym gronem dzielnych, zawsze gotowych do pomocy rodziców. Wspólnie tworzymy małą wiejską szkołę opartą na pozytywnej energii, radości, zrozumieniu i szacunku. Naszą siłą jest jedność z jaką działamy na rzecz placówki, wspólnie tworząc szkołę marzeń. Brzmi jak utopia, prawda ? My w to wierzymy. Więc walczymy, potykając się nie
raz o mur formalności, prozaikę niskiego budżetu – podnosimy się i rozkładamy nasze skrzydła, by dążyć do celu. Pomóżcie nam stworzyć przyjazną przestrzeń do wspólnego celebrowania posiłków, aby każde spotkanie w naszej stołówce było pełne radości i wilczego apetytu. Ze swojej strony przyrzekamy dbać o naszą nową stołówkę tak, jakby ściany były ze złota, a podłoga z marmuru oraz, że nasze dzieci będą z należytą uwaga chłonęły tajniki warsztatu o mądrym gospodarowaniu żywnością. Całą zdobytą
wiedzę obiecujemy wdrożyć w życie w naszej szkole i w naszych domach, bo wspólnie chcemy czynić ten Świat lepszym. Uwierzcie więc w Nas tak mocno, jak my wierzymy sami w siebie !
Prosimy głosujcie Na naszą szkołę!
Dziękujemy z całego serca za oddane głosy.
Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły”
link do głosowania na szkołę:
[b][url=https://www.extrastolowki.pl/school/86]https://www.extrastolowki.pl/school/86[/url]
[/b]

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!