Inwentaryzacja azbestu
1 września 2014

Wójt Gminy Ludwin informuje, że w miesiącu wrześniu 2014 roku na terenie Gminy Ludwin prowadzona będzie aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest (spis eternitu).

Spisu z natury będą dokonywać pracownicy firmy Adler Consulting, którzy zwracają się z prośbą do właścicieli i zarządców nieruchomości o współpracę z wykonawcą ankietującym teren całej gminy w zakresie umożliwienia przeprowadzenia aktualizacji inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest i udzielenia wszelkich możliwych informacji dotyczącej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.
Właściciele, którzy posiadają wyroby/odpady zawierające azbest proszeni są o przygotowanie numerów ewidencyjnych działek wraz z obrębami.
W przypadku, gdy na terenie Państwa nieruchomości znajdują się odpady azbestowe (wcześniej zdemontowane, albo nigdy nie były zamontowane), prosimy o poinformowanie o tym pracowników, którzy będą przeprowadzać inwentaryzację.
Dzięki spisowi możliwe będzie zbudowanie systemu wsparcia dla mieszkańców przy usuwaniu azbestu.
Pracownicy firmy Adler Consulting będą wyposażeni w identyfikatory oraz upoważnienia wystawione przez Wójta Gminy Ludwin.
W związku z powyższym, że pracownicy firmy Adler Consulting w czasie przeprowadzanego spisu będą odwiedzać każdą posesję na terenie gminy, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i o trzymanie psów w zamknięciu lub na uwięzi.

LUDWIN_-_PSY_-_informacja.p
LUDWIN_-_PSY_-_informacja.p

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!