Kajak pełen wrażeń
20 sierpnia 2012

Na początku było trochę niepewności, a nawet strachu, ale gdy tylko kajaki znalazły się na wodzie, wszystko popłynęło zgodnie z planem. Spływ po rzece Wieprz dostarczył niezapomnianych atrakcji.

Dla niektórych uczestników była to pierwsza przygoda z kajakiem. Dlatego trudno się dziwić, że nie brakowało obaw o szczęśliwe dotarcie do przystani. Żadnych nieprzewidzianych zdarzeń jednak nie było i wszyscy pomyślnie dotarli do mety. Nie było też żadnej wywrotki i nikt się nie skąpał. Trasa z Zawieprzyc, rozpoczynająca się u podnóża ruin zamku, nie należała do trudnych. Była natomiast malownicza i relaksująca. A dodatkowo nad wszystkim czuwali jeszcze ratownicy, udzielający cennych rad.
Spływ zakończył się w Wólce Rokickiej. W imponującym indiańskim wigwamie na każdego czekały kiełbaski z rusztu i napoje. A jak komuś było mało rekreacyjnych i sportowych wrażeń mógł zafundować sobie udział w meczu siatkówki plażowej.
Impreza była bardzo udana. Każdy wracał do domu zadowolony i z przeświadczeniem, że spływ kajakowy powinien być organizowany cyklicznie.

Więcej zdjęć ze spływu znajduje się w zakładce „galeria”.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!