Kameralny spływ kajakowy
25 czerwca 2012

Stowarzyszenie Agroturystyczne „Polesia Czar” oraz Starostwo Powiatowe w Łęcznej zapraszają w sobotę 30 czerwca na kameralny spływ kajakowy „KAJAK? A JAK!” po rzece Wieprz.

Zbiórka uczestników spływu odbędzie się o godz. 10.00 na przystani kajakowej przy Szkole Podstawowej w Jaszczowie. Przepływając ok. 20 km odcinek Wieprza, uczestnicy imprezy będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowo malownicze zakątki Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego.
Spływ będzie trwał ok. 3,5 godziny i zakończy się w Łańcuchowie w Gospodarstwie Agroturystycznym Pani Ewy Guz. Gospodarstwo specjalizuje się w organizacji spływów kajakowych, wielokrotnie zdobywało nagrody i wyróżnienia w konkursach agroturystycznych. W przytulnej altance nad brzegiem Wieprza uczestnicy imprezy będą mogli odpocząć oraz zjeść posiłek przygotowany przez gospodarzy. Po poczęstunku uczestnicy spływu wybiorą się na krótki spacer z przewodnikiem po Łańcuchowie. Miejscowość oprócz pięknych nadwieprzańskich krajobrazów posiada też kilka ciekawych zabytków. Znajduje się tutaj dwór w stylu zakopiańskim z początku XX w., zaprojektowany dla Marii i Jana Steckich przez znanego architekta Stanisława Witkiewicza, barokowo – klasycystyczny kościół oraz cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej.
Uczestnictwo w spływie jest nieodpłatne. Rekrutacja uczestników odbędzie się w dniach 25 – 27 czerwca 2012 na zasadzie rezerwacji telefonicznej pod nr (81) 752 64 78, potwierdzonej wpłynięciem karty zgłoszeniowej na adres e-mali: [email protected]. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (20 osób), jedna osoba może dokonać rezerwacji maksymalnie 1 kajaku.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym na stronach: www.turystyka-pojezierze.pl, www.powiatleczynski.pl lub www.agropolesie.pl.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!