„Kobieta Przedsiębiorcza 2011”. Wybierzmy razem dla Powiatu Łęczyńskiego!
18 lutego 2011

Powiat Łęczyński był wielokrotnie dostrzegany otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia. Zaangażowanie pracowników w rozwój i funkcjonowanie lokalnej społeczności, pozwala na promocję Powiatu Łęczyńskiego w regionie i kraju. Wysoką pozycję w hierarchii instytucji zawdzięczamy skutecznym i kreatywnym osobom – jedną z nich jest Małgorzata Kolary-Woźniak. Jej praca została doceniona poprzez nominację w plebiscycie „Kobieta Przedsiębiorcza 2011”.

Jaka jest kobieta przedsiębiorcza? To taka, która działa z pasją i z determinacją realizuje swoje pomysły, którymi potrafi inspirować innych. To osoba potrafiąca łączyć ze sobą konsekwencję, kreatywność, klasę i delikatność. Ponadto cechuje ją ambicja, nieustannie motywująca do działania -tak Adam Niwiński, Starosta Łęczyński definiuje kobietę przedsiębiorczą.
Jest nam niezmiernie miło, że wśród kandydatek ubiegających się o to wyróżnienie znalazła się kobieta pełna energii i wiedzy, Małgorzata Kolary-Woźniak, Naczelnik Wydziału Funduszy Europejskich, Informatyzacji, Rozwoju i Promocji Powiatu- dodaje Starosta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetką nominowanej w plebiscycie.

Małgorzata Kolary-Woźniak ze Starostwem Powiatowym w Łęcznej związana jest od 2004 roku. Jak sama wskazuje wieloletnia praca w tym miejscu nauczyła ją jak skutecznie rozwijać potencjał lokalny i jak w tym celu pozyskiwać środki unijne. „Zrealizowaliśmy projekty na kwotę ok. 64 mln zł, w tym 48 mln dofinansowania”- podkreśla Pani Małgorzata.
Dzięki kompetencjom i ciężkiej pracy, Powiat Łęczyński nieustanie się rozwija i stał się liderem w zakresie budowy społeczeństwa informacyjnego na terenie województwa lubelskiego – obecnie budowana jest regionalną sieć szerokopasmową na terenie 3 powiatów (łęczyńskiego, świdnickiego, włodawskiego). „Podejmujemy współpracę z przedstawicielami gmin i powiatów w zakresie realizacji projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych. Działania w partnerstwie przynoszą wymierne korzyści dla mieszkańców regionu, a to jest najważniejsze”- przyznaje nominowana.
Cieszy mnie fakt, że ciężka praca Wydziału została niejednokrotnie doceniana. Otrzymaliśmy „Złotą Małpę 2008- samorządowy lider elektronicznej administracji” nagrodę dla najlepszego portalu samorządowego w Polsce, wyróżnienie LROT-u za „Szlak Turystyczny Magia Miejsc”, wyróżnienie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego „Człowiek najlepsza inwestycja”, pierwsze miejsce w konkursie „Przyjazna Wieś” organizowanym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich za projekt „Wirtualny Powiat. Budowa społeczeństwa informacyjnego w powiecie łęczyńskim. Etap II.”
Małgorzata Kolary-Woźniak nie poświęciła życia rodzinnego na rzecz kariery. Ma własną rodzinę, udowadniając że można połączyć pracę z pasją, nowe wyzwania z codziennością. Chętnie dzieli się doświadczeniami, nie przechodzi obojętnie obok problemów innych ludzi. Jest przykładem dla innych. Osoba o takich cechach z pewnością zasługuje na tytuł „Kobiety Przedsiębiorczej 2011 roku” .
Głosowanie potrwa do 3 marca 2011 roku. Wystarczy wysłać SMS-a o treści: dwkobieta.12 pod numer 71466 (koszt 1,23 z VAT).

Serdecznie zapraszamy do głosowania i trzymamy kciuki za sukces naszej kandydatki.

Zapromujmy nasz powiat – głosujmy na naszą kandydatkę!