„Krasnal Ludwiś rzecz o zaginionej legendzie”
6 grudnia 2019

Dla wszystkich miłośników książek, nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych mamy wspaniałą wiadomość. Właśnie ukazała się nowa książka Lusi Ogińskiej „Krasnal Ludwiś rzecz o zaginionej legendzie”, która jest niezwykłym przewodnikiem turystycznym. Głównym bohaterem tej wyjątkowej baśni jest tytułowy krasnal Ludwiś, który wędruje po Gminie Ludwin w poszukiwaniu legendy. Jego imię oczywiście nie jest przypadkowe. Dzięki przygodom krasnala Ludwisia poznajemy mieszkańców, miejsca ważne w naszej gminy, a także rzadko występujące rośliny i zwierzęta. Jest to opowieść adresowana nie tylko do dzieci, pod warstwą poznawczą, kryje się głęboka strona moralna. Uświadamiamy sobie, że w podróży którą odbywamy – życie staje się sensowne, jeśli zakotwiczone jest w wierze, jest otoczone miłością, dzięki temu zostanie po nas choćby drobny „płatek mysiego uszka” – czyli pamięć.  Zapraszamy do wspólnej podróży z Ludwisiem oraz ponownego poznania Gminy Ludwin z całkiem innej strony. Opowieść otwiera nowy cykl krasnoludkowy pod wspólnym tytułem: „…a to Polska właśnie”. Książka dostępna będzie do kupienia w księgarni „Bajkowo” ul. 11 Listopada 12 w Łęcznej, z możliwością odbioru w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ludwinie po wcześniejszym uzgodnieniu (tel.: 81 75 70 087)

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!