Lubelska Izba Rolnicza wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie szkoleniowo – informacyjne
17 czerwca 2010

Lubelska Izba Rolnicza wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Urzędem Marszałkowskim w Lublinie serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowo – informacyjne, które odbędzie się dnia 28.06.2010r /poniedziałek/ o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Łęcznej, AL. Jana Pawła II 95 A (sala konferencyjna).
Spotkanie szkoleniow6 – informacyjne skierowane jest do producentów rolnych województwa lubelskiego. Tematy poruszane na spotkaniu będą dotyczyły przyznawania pomocy z poszczególnych działań PROW 2007-2013. Szczególnie istotnym celem szkolenia jest przekazanie najnowszych informacji dotyczących możliwości uzyskania dotacji między innymi w działaniach:
.:. Modernizacja gospodarstw rolnych;
.:. Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej; .:Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw;
.:. Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowaniem rolnictwa leśnictwa poprzez scalanie gruntów.
W wielu województwach obserwuje się brak dostępnych dla rolników środków, natomiast w naszym województwie w kilku działaniach są one jeszcze dostępne. Na ich rozdysponowanie niebawem będą ogłoszone nowe terminy naboru wniosków. Niewykorzystane przez nas środki zostaną przekazane do innych województw.
Dla niektórych działań może to być ostatni nabór w ramach PROW 2007-2013.
Szkolenia prowadzić będą specjaliści Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Lubelskiej Izby Rolniczej oraz Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.
Spotkanie ma charakter otwarty dlatego też proszę przekazać to zaproszenie również innym zainteresowanym osobom.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!