Magia Talentów 2019
2 grudnia 2019

„Magia Talentów” to charytatywny konkurs, który organizuje  młodzież ze świetlicy działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie. W tym roku konkurs miał swoją szóstą edycję przy wsparciu i współpracy z LW Bogdanka S.A. w ramach inicjatywy „Bogdanka Społecznie Zaangażowana”. Do nazwy „Magia Talentów” dołączyła nazwa z inicjatywy „Górnicy Dzieciom – Dzieci Górnikom”.

Szlachetny cel konkursu polegał na tym, iż każdy uczestnik prezentujący swoje umiejętności był zobowiązany wpłacić symboliczne 10 zł, a osoby wchodzące na widownię 5 zł. Z zebranych w ten sposób funduszy zakupione zostaną prezenty świąteczne dla podopiecznych z Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Kijanach. Występujący byli oceniani przez jury w składzie: Pani Marta Guz, Pan Marek Wieczorek oraz Pan Paweł Warowny. Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni statuetkami i dyplomami.

Konkurs składał się z sześciu kategorii: Dzieci do lat 7,  Szkoła Podstawowa, Soliści, Szkoła średnia i dorośli, Zespoły oraz dołączyła nowa kategoria Seniorzy.

Wyniki konkursu:

Kategoria Dzieci do lat 7

I miejsce Lena Kapała

II miejsce Lena Stachańska

III miejsce Maja Pająk

 

Kategoria Szkoła Podstawowa

I miejsce Michał Stochel

II miejsce Sylwia Brzozowiec

III miejsce Piotr Kuśmierz

 

Kategoria Szkoły średnia i dorośli

I miejsce Adrianna Kapała

II miejsce Julia Bodzak

III miejsce Karolina Teper, Klaudia Teper ex aequo

 

Kategoria Soliści

I miejsce Oliwia Sermanowicz

II miejsce Daria Harmasz

III miejsce Patryk Wojcieszuk

 

Kategoria Zespoły

I miejsce 4 Roses

 

Kategoria Seniorzy

I miejsce Mieczysława Ogórek

II miejsce Barbara Elert

III miejsce Barbara Suska

 

W tym roku została również wręczona Nagroda od Publiczności, którą dostała Julia Smyk.

Po zakończeniu konkursu dzieci mogły korzystać z darmowej waty cukrowej oraz zjeżdżalni. Dodatkowo wszyscy mogli wziąć udział w zabawie andrzejkowej w stylu cygańskim.

Magia Talentów daje szansę, aby każdy mógł sprawdzić się na scenie i zaprezentować swój talent. Jesteśmy dumni, że mamy tak liczną grupę dzieci i młodzieży, chętną pomagać innym. Dziękuje jeszcze raz wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz wolontariuszom.

 

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!