Masażyści z Ludwina uczą się w GKS Bogdanka
6 lutego 2013

GKS Bogdanka to nie tylko klub szkolący zawodników w sekcji piłki nożnej czy motorowej, ale to także miejsce, w którym młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy nabywają praktycznych umiejętności i zbierają doświadczenie. W tym celu umożliwia odbycie praktyk osobom, które w przyszłości chcą pracować jako masażyści.

Łęczyński klub nawiązał współpracę z Zespołem Szkół w Ludwinie, w którym od września ubiegłego roku został otwarty nowy kierunek – technik masażysta.
– Klub funkcjonuje w społeczności lokalnej, stąd jak zawsze podkreślamy, jesteśmy otwarci na różne inicjatywy. Cieszymy się, że możemy być miejscem także praktyk dla przyszłych masażystów. Jeżeli ktoś zdobywa wiedzę i doświadczenie w naszym klubie i znajdzie później swoje miejsce w życiu zawodowym, będzie to dla nas miłe i potwierdzi sens realizowanej przez nas misji społecznej odpowiedzialności. Jeśli chodzi o praktyki przyszłych masażystów, to w klubie dysponujemy fachową kadrą oraz specjalistycznym sprzętem, co na pewno jest pomocne w kształceniu młodych ludzi – mówi Artur Kapelko, prezes GKS Bogdanka.
Dzięki gościnności klubu uczniowie z Ludwina mogą poznawać techniki masażu od wieloletnich i doświadczonych w branży masażystów: Marcina Matysiaka, Adama Mateja oraz Marcina Lenarta. To właśnie z inicjatywy tego ostatniego, ludwinianie mogli z bliska zobaczyć specyfikę pracy masażystów sportowych, na co dzień pracujących z takimi piłkarzami jak: Sergiusz Prusak, Tomas Pesir, Veljko Nikitović czy Sebastian Szałachowski. – Rzadko osoby, które uczą się tego zawodu mogą mieć kontakt z profesjonalnym masażem, a w szczególności sportowym – podkreśla Marcin Lenart. Mam nadzieję, że w przyszłości klub nawiąże stałą współpracę z Zespołem Szkół w Ludwinie. Może wśród początkujących znajdą się osoby, które dołączą do pracy w klubach Lubelszczyzny – kończy Marcin Lenart.

Fot. zsludwin.pl

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!