Nie utrzymali prowadzenia
31 maja 2012

Pierwszej porażki z rundzie wiosennej doznali piłkarze Ludwiniaka. Nasi zawodnicy przegrali w Niedźwiadzie 1:3 (1:0).

– Do przerwy prowadziliśmy 1:0 – mówi trener Mariusz Marzec. – W 15 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Mateusz Mucha. Niestety w drugiej części w ciągu dziesięciu minut straciliśmy trzy gole. Do końca staraliśmy się jeszcze odwrócić niekorzystny rezultat, mieliśmy przewagę, ale nic nie chciało wpaść do siatki.
Ludwiniak zagrał w składzie: Macieńko – Kalinowski, K. Szymaniak, G. Ogórek (46 Lipski), Oniszczuk (46 Szalast) – Koza (46 Pasiak), Sobów, Mucha, Sawicki – G. Szymaniak, Dzięcioł (75 Mika).
Pozostałe wyniki 17 kolejki: Perła Rokitno – Vir Dorohucza 0:0 * Tajfun Ostrów Lubelski – KS Ciecierzyn 2:0 * Świdniczanka – Zawisza Garbów 4:2 * Błękit Cyców – Huragan Siostrzytów nie odbył się * Trawniki – Michów 4:2 * Wodnik Uścimów – Nasutów 3:0. W tabeli grupy III lubelskiej klasy A prowadzi Tajfun Ostrów Lub., który ma 42 punkty na koncie. Ludwiniak zgromadził 29 „oczek: i jest szósty.
Nie powiodło się również młodzikom starszym Ludwiniaka, którzy ulegli na wyjeździe Motorowi Lublin 3:5.