Nowe doposażenie OSP w Dratowie dzięki sponsorom !
11 maja 2021

W ostatnich tygodniach druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Dratowie udało się pozyskać kilku sponsorów na zakup między innymi sześciu kompletów odzieży specjalnej typu NOMEX. Wśród nich znalazła się Makaroniarnia „POLMAK” S.A., Bank Spółdzielczy w Cycowie, Polski Związek Wędkarski, sieć sklepów z chemią gospodarczą i kosmetykami „GUTEK” oraz Przewodniczący Rady Gminy Ludwin Wojciech Szymański. Na szczególną uwagę zasługuje jednak sponsor, który jako pierwszy zareagował na nasza prośbę. Jest nim Lubelski Węgiel BOGDANKA. Firma, która już nie pierwszy raz nie odmawia nam pomocy i zawsze jeśli tylko poprosimy o wsparcie jest gotowa się zaangażować. Tym razem dzięki szczodrości LW Bogdanka otrzymaliśmy środki na zakup dwóch kompletów ubrań NOMEX. „Odzież tego typu w ogromny sposób poprawi bezpieczeństwo zarówno nasze jak i wszystkich tych, którym będziemy nieśli pomoc” – mówi Wojciech Małyska, prezes OSP w Dratowie. „Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy zawsze gotowi pozytywnie promować wizerunek wszystkich sponsorów, a zwłaszcza Lubelskiego Węgla BOGDANKA” – dodaje druh Andrzej Kowalczyk, na co dzień pracownik kopalni i inicjator zaangażowania swojego pracodawcy w tak potrzebną nam wszystkim inwestycję.

Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dratowie sfinansowano w ramach programu „Bogdanka społecznie zaangażowana”, – będącego elementem strategii społecznej odpowiedzialności LW Bogdanka S.A.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!