Plac zabaw w Kaniwoli
17 czerwca 2015

Koniec z nudą, dzieci w Kaniwoli mają swoje miejsce do zabaw. Na działce przy głównym skrzyżowaniu dróg powstał atrakcyjny plac, wyposażony w wiele kolorowych urządzeń, posiadających wymagane certyfikaty.

Na nowym placu znalazły się zestaw z wieżami, pomostami, zjeżdżalniami, linami i drabinkami, statek małego pirata, huśtawki, bujaki, karuzela i ławeczka. Całość ze względów bezpieczeństwa została ogrodzona. Inwestycja powstała z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. – Plac będzie służył mieszkańcom Kaniwoli, ale także mieszkańcom działek letniskowych i turystom – mówi wójt gminy Ludwin Andrzej Chabros. – Do użytku udostępniony został w bardzo dobrym momencie, bo jesteśmy u progu sezonu letniego i wakacji. Umieszczony został w dogodnym punkcie dla wszystkich, wystarczy krótki spacer znad jeziora Piaseczno i rodzice ze swoimi dziećmi będą już na placu. Kaniwola potrzebowała takiego miejsca, które podniesie jakość życia, wpłynie na integrację lokalnej społeczności, promocję i wzrost atrakcyjności gminy, a także powinno rozwijać aktywność mieszkańców – dodał.
To kolejny nowy plac zabaw utworzony w naszej gminie. Wcześniej postawiono je już w Dąbrowie, Dratowie, Ludwinie, Piasecznie i Zezulinie.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!