Poparadujemy do Lublina!
7 maja 2014

Wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach zapraszamy 18 maja do udziału w PARADZIE ROWEROWEJ.

PARADA ROWEROWA z Łęcznej do Lublina będzie liczyła ok. 40 km. Trasa rekreacyjnego rajdu będzie przebiegała po mniej uczęszczanych drogach, w oparciu o szlak rowerowy Lublin – Wola Uhruska: Łęczna – Zezulin Pierwszy – Zawieprzyce – Charlęż – Bystrzyca – Sobianowice – Pliszczyn – Lublin. Na terenie zespołów pałacowo-parkowych w Zawieprzycach i w Pliszczynie zorganizujemy krótkie postoje połączone ze zwiedzaniem zabytkowych obiektów. Startujemy z Łęcznej o godz. 8.30 spod budynku dawnej szkoły na Podzamczu (ul. Litewska 16), dotarcie na metę na Placu Łokietka w Lublinie planujemy na godz. 12.30.
W Lublinie zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w kolejnym etapie parady. O godz. 14.00 z Placu Łokietka w Lublinie wystartuje PARADA ROWEROWA organizowana przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną. Trasa liczy prawie 13 km. Start: Plac Łokietka, deptak, Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, Sowińskiego, Głęboka, Al. Kraśnickie, Armii Krajowej, Jana Pawła II, Nadbystrzycka, Lipowa, Krakowskie Przedmieście, META: Plac Łokietka. Szczegóły: http://www.lrot.pl.
Uczestnicy rajdów otrzymają koszulki oraz gadżety promocyjne, a w Lublinie ciepły posiłek oraz będą mogli wziąć udział w konkursach i w Targach Turystycznych Polski Wschodniej. Dla zainteresowanych zostanie zorganizowany bezpłatny powrót z Lublina. Warunkiem uczestnictwa w PARADZIE Łęczna – Lublin jest dostarczenie osobiście lub elektronicznie (skan) na adres Starostwa Powiatowego w Łęcznej wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej. Rekrutacja będzie prowadzona do dnia 15 maja 2014 r. lub do wyczerpania miejsc. Liczba uczestników rajdu jest ograniczona, dlatego też zachęcamy Was do szybkiego przesyłania zgłoszeń!
Regulamin rajdu oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie na http://www.turystyka-pojezierze.pl.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!