POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA
25 czerwca 2019

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. Nie tak dawno, cztery lata temu, witaliśmy dzieci w naszym przedszkolu a tu już nadszedł czas pożegnania, które w grupie „ Sowy – mądre głowy” miało miejsce 18 czerwca.

Przedszkolaki w odświętnych strojach,  weszły do sali, aby ostatni raz zaprezentować się jako najstarsza grupa przedszkolna.

Były dyplomy, podziękowania i wiele wzruszających słów skierowanych przez wychowawczynię Panią Annę Lech oraz Panią Dyrektor Jolantę Szymańską do dzieci jak i rodziców. Piękny śpiew, tańce, wiersze wszystko to wywoływało na twarzach gości- rodziców i nauczycieli zachwyt i wzruszenie. Rodzice pełni wdzięczności, obdarowali Panie kwiatami i pięknymi słowami uznania.

Wprowadziło w nastrój zadumy, że te wspólne cztery lata, a ostatnie dwa z Panią Anią  minęły tak szybko. W tym czasie było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne lata z uśmiechem na twarzy.

Przed naszymi przedszkolakami kolejny wspaniały czas, czas na zdobywanie nowej wiedzy, nowych doświadczeń. Wierzymy, że te kilka lat spędzone w naszym przedszkolu zaprocentują i kiedyś usłyszymy o wspaniałych młodych ludziach, którzy początki swojego życia spędzili u nas. A wiedza, którą zdobyli w naszym  przedszkolu pozwoli wyrosnąć na mądrych i prawych obywateli.

Drogie dzieci – Spełniajcie swoje marzenia, wspominając Nas z uśmiechem na ustach. Dziękujemy wszystkim rodzicom za życzliwość oraz wspaniałą, owocną współpracę.

Do widzenia przyjaciele,
Wspólnych spraw mieliśmy wiele
Dziś ta nitka się urywa,
Coś się kończy, a coś się zaczyna …

 

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!