Pozostał już tylko finał
29 czerwca 2012

Mistrzostwa Europy zbliżają się do końca. Za nami już trzydzieści spotkań, a do rozegrania pozostało tylko jedno – finał w Kijowie. 1 lipca o tytuł najlepszej reprezentacji na Starym Kontynencie zmierzą się Włosi z Hiszpanami.

Polacy pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej. Jednak gra i wyniki „biało-czerwonych” nie popsuły piłkarskiej uczty kibicom. Świetnie bawiliśmy się również w Ludwinie, podczas festynu sportowo-rodzinnego „Postaw na rodzinę”, który zorganizowaliśmy podczas inauguracji Euro-2012. Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy wiele atrakcji, pokazów i konkursów. Wśród dzieci największym powodzeniem cieszył się dmuchany park rozrywki. Wielu emocji dostarczył turniej na stole z piłkarzy kami. Ale punktem kulminacyjnym imprezy było oczywiście wspólne oglądanie meczu Polska – Grecja. Doping był fantastyczny i równie głośny jak na Stadionie Narodowym. Zabawa była fantastyczna, a wszystko zakończyła potańcówka na świeżym powietrzu.
Jednak zorganizowanie festynu nie byłoby możliwie, gdyby nie bezinteresowne wsparcie wielu osób. Lista zaangażowanych w przygotowanie imprezy jest naprawdę długa. Gorące podziękowanie kierujemy do: Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, ratowników medycznych Zespołu Szkół w Ludwinie, chóru Szkoły Podstawowej w Ludwinie, Konrada Płazy i jego kolegów z Łęcznej, Jana Bagnosza, Ewy Kowalskiej z firmy Frutiko, Mariusza Zabłotnego z firmy Usługi Transportowo-Handlowe, Danusi Tomczyk, pań z biblioteki, Agnieszki Pasieczny, Zeni Chacińskiej, Mariusza Marca, Wiktora Bodzaka, Wiesława Drabika, wójta Andrzeja Chabrosa, strażaków i wielu, wielu innych. A przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy przyszli bawić się na nasz festyn!

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!