Prestiżowe wyróżnienie dla Gminy Ludwin
20 czerwca 2016

Podczas gali finałowej Programu Promocji Firm, Gmin i Powiatów Business Excellence 2016 Ludwin otrzymał wyróżnienie w kategorii Gmina Przyjazna Mieszkańcom i Wspierająca Lokalną Przedsiębiorczość. To była piąta edycja prestiżowego konkursu dla samorządów organizowana przez stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Tym razem uroczystość odbyła się 16 czerwca w hotelu inBetween.

– Zamierzeniem Business Excellence jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych firm i samorządów z naszego regionu, wywierających istotny wpływ na rozwój gospodarczy Lubelszczyzny – wyjaśniają organizatorzy z LKB. – Program skutecznie identyfikuje i promuje najbardziej innowacyjne firmy i przedsiębiorcze samorządy, wyróżniające się w działaniu najwyższą jakością i rzetelnością. Szczególna uwaga zwracana jest również na etykę i wrażliwość społeczną, czy dbałość o ochronę środowiska. Dla uczestników Programu to doskonała okazja do kreowania pozytywnego wizerunku, a przede wszystkim do indywidualnej promocji – dodają. – Przed dwoma laty zostaliśmy laureatem w kategorii gmin wiejskich, teraz otrzymaliśmy wyróżnienie – mówi wójt gminy Ludwin Andrzej Chabros. – To dla nas wielki splendor i radość, ponieważ znowu znaleźliśmy się w wybitnym gronie, najlepszych samorządów województwa lubelskiego. Nasze osiągnięcia i postępy, dbałość o mieszkańców i środowisko zostały docenione. Jesteśmy wyjątkowym zakątkiem na mapie regionu i kraju, pełnym pięknych lasów, pachnących łąk i czystych jezior. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze turystycznej nasza gmina w oczach wczasowiczów, mieszkańców oraz przedsiębiorców jest urokliwym miejscem, z niepowtarzalnym klimatem, gdzie warto żyć i spędzać czas. Zyskuje na tym również gospodarka – prężnie działają gospodarstwa agroturystyczne, branża spożywcza i usługi, szczególnie związane z działalnością rekreacyjną, rozwijają się zakłady rodzinne. To cieszy i daje satysfakcję, bo progres gminy widać na każdym kroku – podkreśla wójt.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!