Promocja książki prof. dr hab. Józefa Szopińskiego
7 listopada 2018

          8 listopada 2018r., w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie odbędzie się spotkanie promocyjne książki prof. dr hab. Józefa Szopińskiego ,,Rozwój osobisty – prawdziwe historie” Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w Ludwinie o godzinie 14.00.
Józef Szopiński studiował na KUL w latach 1968-76 i uzyskał doktorat z psychologii społecznej. Rozprawę habilitacyjną (Creativity in Managers) obronił w 2011 na Uniwersytecie w Presov (Słowacja). Jest także licencjonowanym trenerem grupowym – Werkstatt Institut für Lebendiges Lernen (Szwajcaria).
Od wielu lat pracuje w dwóch obszarach: psychoterapii (pomagając w pokonaniu indywidualnych kryzysów oraz barier uniemożliwiających funkcjonowanie rodzinne lub zawodowe) i edukacji dorosłych poprzez wykłady i warsztaty psychologiczne dla różnych grup zawodowych (właścicieli lub szefów firm, urzędników, sprzedawców, osób duchownych, bezrobotnych).
Wykładał m.in. na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej, Uniwersytecie Warszawskim, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Uniwersytecie Rzeszowskim, w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu, Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Gościnne wykłady prowadził w Niemczech, Szwajcarii, Słowacji, na Ukrainie oraz w USA.
Jest założycielem Instytutu Żywego Uczenia WILL Polska. Przez kilka lat kierował Sekcją Psychoterapii Oddziału Lubelskiego. Jest autorem Skali Więzi Małżeńskiej, wykorzystywanej w licznych badaniach naukowych. Udzielił około 15000 porad indywidualnych, opublikował 2 monografie i ponad 70 artykułów.
Aktualnie jest profesorem psychologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz Wyższej Szkole Biznesu w Radomiu.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!