Razem przeżyli pół wieku
23 listopada 2016

Dwie pary z gminy Ludwin otrzymały od Prezydenta RP Andrzeja Dudy specjalne odznaczenia „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Święto 50-lecia swojego związku obchodzili państwo: Adela i Ryszard Grzesiakowie oraz Marianna i Jan Grochowscy. Jubilaci mieszkają w Dratowie.

Kameralna uroczystość odbyła się 10 listopada w Urzędzie Gminy. Medale szanownym gościom wręczył wójt Andrzej Chabros. Były życzenia, kwiaty, upominki i lampka szampana. – To wielki zaszczyt i radość patrzeć na małżeństwa, które przebywają ze sobą pół wieku. To wspólnie spędzony długi okres życia. A ono nauczyło Was wiele – szanować człowieka, wielkość związku małżeńskiego oraz zahartowało cierpieniem. Bo na pewno w Waszym małżeństwie były chwile pomyślności i zadowolenia, ale też momenty trudne, wymagające wyrzeczeń i oddania. Jednak najważniejsze, że cały czas byliście razem. Małżeństwo pozwoliło Wam ugruntować wzajemną miłość, jedność i przywiązanie, a bogactwem serca swego i nabywanego doświadczenia rozwijać oraz doskonalić założoną przed pięćdziesięcioma laty rodzinę. Jesteście wzorem dla nas wszystkich. Gratuluję, że udało się Państwu zbudować wspólne życie na trwałym i mocnym fundamencie. Dziękuję za wszystko, czego dokonaliście, za przykład od Was płynący. Życzę Państwu wielu kolejnych lat przeżytych razem, w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku – powiedział wójt podczas ceremonii „złotych godów”.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!