Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską – Relacja
14 czerwca 2018

13 czerwca 2018 r. w Gminnej  Bibliotece Publicznej w Ludwinie odbyło się spotkanie autorskie z powieściopisarką Karoliną Wilczyńską. Pisarka pochodzi z Kielc, jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie – ukończyła studia z zakresu bankowości, finansów oraz zarządzania. Pisanie od wczesnych lat było jej ulubionym zajęciem. Zadebiutowała w 2006 r. powieścią „Perfomens”. Kolejno wydane książki to: „Ta druga”, „Anielski kokon”, „Jeszcze raz, Nataszo”, „Ja, kochanka”, „Dasz radę, Nataszo” oraz bestsellerowy cykl „Stacja Jagodno. W kwietniu premierę miała jej najnowsza powieść pt. „Dotyk słońca” – jest to 3 tom nowej serii „Rok na Kwiatowej”.  Siódmy tom „Stacji Jagodno” ukaże się 20 czerwca. Na spotkaniu z naszymi czytelnikami autorka opowiadała o swojej drodze do stania się pisarką. Początki pracy pisarskiej były trudne, ale z czasem pisanie książek stało się oprócz pasji jej pracą zawodową. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach. Z niegasnącym zainteresowaniem słucha ludzkich historii i rozumie kobiece emocje . Magią swoich powieści „zaraża” coraz szersze grono czytelników. Jak sama o sobie mówi, posiada dar nieograniczonego rozciągania czasu i dzięki temu w wolnych chwilach realizuje wiele swych pasji. Podczas spotkania pisarka ujęła czytelników swoją bezpośredniością, poczuciem humoru i barwnymi opowieściami. Po spotkaniu na pewno niejedna osoba, obecna na nim, sięgnie po jej książki. Na zakończenie można było zakupić książkę i otrzymać pamiątkowy autograf.

 

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!