Targi Pracy w Łęcznej
24 kwietnia 2015

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej wraz z Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 29 kwietnia 2015 roku, w godzinach 10.00 – 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią).

Targi adresowane są do osób poszukujących zatrudnienia, pracodawców, przedsiębiorców oraz instytucji rynku pracy. Poprzez organizację targów chcemy stworzyć możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu – pracodawcom z potencjalnymi kandydatami do pracy, a osobom poszukującym zatrudnienia dać szansę zapoznania się z zakresem/profilem działalności firm, poznania zasad rekrutacji, złożenia dokumentów aplikacyjnych, zaprezentowania siebie we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych.
Podczas imprezy będzie można odwiedzić stanowiska takich firm jak: Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Ludwin, GUEST Company, Kampol-Fruit, Solid Security, LCM Warszawa, Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej, Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej, Promedica 24, Adecco Poland, Grupa Progress-Lublin, Tradma, Manpower Group, Interkadra, Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” Lublin, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Młodzieżowe Biuro Pracy w Lublinie. Swoje oferty przedstawią także Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Łęcznej.
Odwiedzający Targi Pracy będą mogli skorzystać z informacji oraz porad prawnych Państwowej Inspekcji Pracy.
Równocześnie gorąco zachęcamy, aby osoby odwiedzające Targi przygotowały komplet dokumentów aplikacyjnych, które będą mogły złożyć u tegorocznych wystawców.
Podczas Targów skorzystać będzie można z porad doradców zawodowych.

Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu łęczyńskiego.

Honorowy patronat nad Targami objęli: Starosta Łęczyński, Łęczna24 oraz Tuba Łęcznej.

Targi_Pracy_2015_Leczna-Artykul.do
Targi_Pracy_2015_Leczna-Artykul.do

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!