Tłusty Czwartek
22 lutego 2012

Aż szkoda, że to już za nami. Był piękny pokaz tańca, występy Klubu Seniorów, kabaret, Czerwony kapturek 😉 degustacja potraw i nalewek…….. Do konkursu zgłoszono, aż 75 potraw. Poniżej lista osób, które zgłosiły potrawy oraz link do galerii ze zdjęciami.

[url=http://www.ludwin.powiatleczynski.pl/gmina_ludwin,show,398,tlusty-czwartek]http://www.ludwin.powiatleczynski.pl/gmina_ludwin,show,398,tlusty-czwartek[/url]

1. Drób po królewsku, czyli stado nadzianych kurczaków – Jan Bagnosz, Dratów
2. Nalewka z aronii – Tadeusz Nalewajek, Ludwin Kolonia
3. Nalewka malinowa, sałatka z zielonego pomidora Eko – Piotr Żak, Zezulin Niższy
4. Kruche babeczki i orzeszki – Wiesława Kiejnich, Kobyłki
5. Zupa z dyni – Eugenia Budzyńska, Grądy
6. Prażone pestki dyni – Jarosław Budzyński, Grądy
7. Rafaello migdałowe – Władysława Cywińska, Ludwin Kolonia
8. Ryba w warzywach – Anna Sadura, Dratów Kolonia
9. Nalewka z miodem – Andrzej Pawlik, Ludwin
10. Pikantne placuszki – Elżbieta Białota, Ludwin Kolonia
11. Pączki – Bronislawa Lipska, Ludwin
12. Nalewka „Bazylianka” – Zygmunt Andrzejewski, Ludwin Kolonia
13. Śliwkówka – Halina Drabik, Ludwin kolonia
14. Nalewka „Cud natury” – Anna Czarnecka, Grądy
15. Nalewka „Ratafia wieloowocowa” – Anna Lipska, Ludwin
16. Nalewka na pigwie z rodzynkami. Likier Kawowy – Alicja Ruszkiewicz-Sendłak, Rozpłucie drugie
17. Ogórki po meksykańsku – Grzegorz Sułek, Ludwin
18. Medaliony – Zofia Trębicka, Kaniwola
19. Kotlety z kaszy jaglanej – Wanda Olędzka, Ludwin
20. Nalewka malinowo-księżycowa – Rafał Tomczyk, Ludwin
21. Ciasto w-z – Barbara Chabros, Dratów
22. Ptasie Gniazda w sezamie – Danuta Smolarz, Grądy
23. Likier miętowy, dżem z dyni – Agnieszka Macuba, Grądy
24. Nalewka z płatków dzikiej róży – Ewa Białek, Ludwin Kolonia
25. Nalewka z derenia – Ryszard Białek, Ludwin Kolonia
26. Tort Żydowski – Danuta Pawlak, Ludwin
27. Sałatka z tuńczyka – Elżbieta Garbaruk, Dąbrowa
28. Ciasto „Cappucino” – Elżbieta Jung, Rogóźno
29. Bigos – Wiesław Drabik, Ludwin Kolonia
30. Sałatka wielowarstwowa – Ewa Gacan, Uciekajka
31. Ryba w zalewie – Maria Przystupa, Ludwin
32. Rozkosze podniebienia – Małgorzata Gajos, Dąbrowa
33. Fasolka po bretońsku – Joanna Lipska, Dratów
34. Lodowiec -Amelia Barabasz, Dratow
35. Ciasto Bałagan – Małgorzata Wiącek, Rogóźno
36. Ryba Marynowana – Grażyna Biała, Ludwin
37. 3 Bit – Karolina Sondaj, Ludwin
38. Schab faszerowany – Dorota Woźniak, Ludwin
39. Kukułeczka – Eugenia Trawińska, Ludwin
40. Nalewka kokosowa – Urszula Duda, Dąbrowa
41. Schab w Beszamelu – Halina Kurlak, Kobyłki
42. Sałatka warstwowa z tuńczykiem – Iwona Siedlecka, Dąbrowa
43. Kotlety z fasoli – Janina Dyndur, Ludwin
44. Nalewka malinówka – Danuta Tomczyk, Ludwin
45. Nalewka gruszkowa – Lucyna Siedlecka, Dąbrowa
46. Pączki z marmoladą różaną – Urszula Lipska, Dratów
47. Sałatka Gyros – Aleksandra Wiącek, Rogóźno
48. Gołąbki z grzybami – Zofia Bochniarz, Ludwin
49. |Delicja – Beata Kot, Zezulin Pierwszy
50. Tortilla – Elżbieta Czarnecka, Dratów
51. Sernik – Jadwiga Karpińska, Kocia Góra
52. Tort orzechowy – Agnieszka Zdunek, Ludwin
53. Rodzynkowiec Wino owocowe na miodzie – Marzena Nikiszyn, Dąbrowa
54. Gołąbki gryczaki – Janina Mądraszek, Dratow
55. Ciasto szefa – Michał Kozieł, Zezulin Niższy
56. Roladki z cebulą – Anna Drabik, Ludwin
57. Chleb z ziarnami – Marta Kozieł, Zezulin Niższy
58. Chleb Ludwiński żytni – GS „SCh” Ludwindział piekarnia, Ludwin
59. Ciastka kruche – GS „SCh” Ludwin dział ciastkarnia, Ludwin
60. Sałatka z indyka i brokułów – Elżbieta Kuczyńska, Ludwin
61. Paróweczki – Krystyna Florek, Ludwin
62. Smalec wiejski – Eugeniusz Kuzioła, Grądy
63. Pampuchy – Grażyna Wach
64. Nalewka – Sławomir Wróbel
65. Stanisława Wąsik – pierogi z soczewicza
66. Ela Garbaruk – kurcze pieczone
67. Danuta Andrzejewska – faworki
68. Stanisław Sadura – galantyna z kurczaka
69. Leszek Cywiński – smalczyk wiejski
70. Grzegorz Drabik – pierogi z kasza jaglana
71. Marek Szafran – ryba faszerowana
72. Bogdan Smolarz – sałatka tradycyjna
73. Teodozja Syta – kulebiaki
74. Wiesława Niziołek – pyzy z miesem
75. Irena Szpitun – kryzysy

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]minaludwin.pl

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!