Trzecie miejsce w Lubartowie
4 marca 2014

W halowym turnieju piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2003 i młodszych z cyklu Orlik Cup „OD ORLIKA DO ZAWODNIKA” Ludwiniak zajął 3 miejsce. Zwycięzcą rozgrywek został Górnik Łęczna, a drugi był TOP 54 Biała Podlaska.

– Mimo że pojechaliśmy na turniej w osłabionym składzie, bo zabrakło naszego podstawowego bramkarza Pawła Romańczuka oraz Wojtka Paplińskiego, udało się załapać do pierwszej trójki. W dodatku z powodu kontuzji nogi nie mógł zagrać też Jakub Zaorski, który wybrał się z nami do Lubartowa wyłącznie w charakterze towarzyskim – mówi trener Grzegorz Sajnaj. – Pawła bardzo udanie zastąpił Kacper Brzyski, został on nawet wybrany najlepszym bramkarzem turnieju! W tym roku podczas turniejów Kacper odbierał już statuetki dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca, a teraz dołożył najlepszego bramkarza. Kacper bronił w czterech meczach, w jednym zastąpił go Filip Foltyn. Pochwały należą się wszystkim zawodnikom. Rozegrali niezłe zawody. W grupie zajęliśmy 2 miejsce, ustępując Orlikowi Lubartów przez gorszy stosunek bramek. Punktów mieliśmy po tyle samo, a w bezpośrednim meczu był remis 1:1. Wcześniej wygraliśmy 1:0 z Laskowią Baranów i zremisowaliśmy 1:1 z Avią Świdnik. W półfinale przegraliśmy z Białą Podlaską, a w meczu o 3 miejsce pokonaliśmy po rzutach karnych gospodarzy turnieju, czyli Orlika Lubartów – dodał szkoleniowiec.
Wyniki spotkań:
Ludwiniak Ludwin – Laskowia Baranów 1:0 (K. Bojarczyk)
Ludwiniak Ludwin – Avia Świdnik 1:1 (F. Foltyn)
Ludwiniak Ludwin – Orlik Lubartów I 1:1 (S. Szalast)
Ludwiniak Ludwin – TOP 54 Biała Podlaska 1:6 (K. Brzyski)
Ludwiniak Ludwin – Orlik Lubartów I 1:1 (K. Brzyski, rzuty karne 2:1)
Skład naszego zespołu: Kacper Brzyski – Kacper Bojarczyk, Szymon Szalast, Filip Foltyn, Kacper Dziadko, Piotr Romańczuk, Patryk Bodzak, Gabriel Szalast, Paweł Walenciuk oraz Jakub Zaorski
Końcowa klasyfikacja:
1. Górnik Łęczna
2. TOP 54 Biała Podlaska
3. Ludwiniak Ludwin
4. Orlik Lubartów I
5. Avia Świdnik I
6. Laskowia Baranów
7. Orlik Lubartów II
8. Avia Świdnik II

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!