Uczniowie wiedzą, jak zapobiegać pożarom
21 marca 2017

W dniu 17 marca 2017 r . w Szkole Podstawowej w Ludwinie odbył 40. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej. Udział w nim brali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Ludwin oraz Gimnazjum Publicznego w Ludwinie.

Uczniowie zmagali się z pytaniami testowymi, które zapewne każdemu przysporzyłyby wiele trudności, jednak wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani.
Dla najlepszych zawodników zostały przygotowane atrakcyjne nagrody: tablety, radia i zegarki, jednak nikt nie odszedł z pustymi rękami. Dla każdego były przygotowane pamiątkowe dyplomy oraz symboliczne upominki. Nagrody i dyplomy wręczał wszystkim uczestnikom wójt gminy Ludwin Andrzej Chabros oraz komendant Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludwinie Jarosław Janek.
W kategorii szkół podstawowych nagrody zdobyli:
I miejsce – Damian Prokop,
II miejsce – Jakub Gryglicki,
III miejsce – Martyna Klimiuk.
W kategorii gimnazjum nagrody zdobyli:
I miejsce – Wiktoria Elert,
II miejsce – Jakub Majewski,
III miejsce – Julia Czech.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu a zwycięzcom życzymy sukcesów i równie wysokich miejsc na etapie powiatowym, który odbędzie się 30 marca br.

Agnieszka Koza

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!