Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zezulinie
25 czerwca 2018

W piątek 22 czerwca 2018r. zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Tym razem wołał nas nie na lekcje, ale na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która rozpoczęła się o godz. 8.00. Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych – nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów, jak również Pana Wójta Gminy Ludwin Andrzeja Chabrosa i p. Joannę Guz zajmująca się oświatą w gminie. Następnie po wprowadzeniu sztandaru szkoły wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy hymn. Kolejnym punktem programu było podsumowanie wyników całorocznej pracy, wręczenie świadectw z wyróżnieniem, stypendiów naukowych i sportowych, nagród książkowych za dobre wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, reprezentowanie szkoły na różnych konkursach. Wręczono też listy gratulacyjne dla rodziców uczniów osiągających dobre wyniki w nauce oraz podziękowania dla Rady Rodziców. Kolejnym punktem było pożegnanie p. Ewy Banaś-Zadorożny, wieloletniego pracownika SP w Zezulinie, która przeszła na emeryturę. Podziękowania wyraziła Dyrektor Monika Gramoszek, uczniowie klasy VII, jak również p. Andrzej Chabros. Wzruszającą piosenkę dla Pani Ewy zaśpiewała Klaudia Teper. W części artystycznej wystąpili uczniowie klasy III, którzy zaprezentowali niezwykle piękne przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Spektakl, dekoracje i stroje przygotowała wychowawczyni klasy III – p. Marta Makuch. Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała wszystkim za dobrą współpracę i zaangażowanie, życzyła udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz zaprosiła uczniów na spotkanie ze swoimi wychowawcami w klasach.

Kamila Drozd

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!