Wieczór w stylu retro
19 czerwca 2018

W poniedziałek, 18.06.2018 r. o godz. 18.00. w Szkole Podstawowej w Zezulinie odbyło się wspaniałe wydarzenie kulturalne pt. „Wieczór w stylu retro”. Pomysłodawczynią i motorem napędowym imprezy była Pani Paulina Mazurek. W roli konferansjerki wystąpiła Pani Izabela Gąsior. Na koncert zaproszono całą społeczność szkolną: dzieci, rodziców, nauczycieli. Swoją obecnością zaszczycili nas: wójt gminy Ludwin Pan Andrzej Chabros, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie Pani Anna Czarnecka,  dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie Pani Elżbieta Kuczyńska i nasza była Pani Dyrektor Joanna Gąsior. Imprezę otworzyła Pani Monika Gramoszek, witając wszystkich zebranych na sali. Następnie głos zabrali wspaniali uczniowi, którzy przenieśli nas w świat dawnych piosenek, śpiewanych z sentymentem. Mogliśmy usłyszeć takie szlagiery, jak: „Niech żyje bal”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Orkiestry dęte”, „Nie bądź taki szybki Bill”, „O mnie się nie martw”, „Zimny drań” i potańczyć w rytmie cha cha, rock’n’rolla czy walca. Było nie tylko nostalgicznie, ale też skocznie i śmiesznie, gdyż dzieci przedstawiły zabawne skecze. Przenieśliśmy się w czasy PRL-u, w których stało się w kolejkach, ale też poczuliśmy klimat paryskich uliczek, na których kwiaciarki rozdają kwiaty. Pani Dyrektor Monika Gramoszek otrzymała z rąk samego Józefa Tolibowskiego (w tej roli Jakub Gryglicki) piękny kwiat. W roli nenufaru na potrzeby przedstawienia obsadzono lilię 😀 Pani Paulina zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „To, co mam”, a na koniec wszyscy aktorzy zaprezentowali hit Maryli Rodowicz „Ale to już było”. Organizacja imprezy była możliwa dzięki wsparciu i pomocy naszej Rady Rodziców, która zadbała o poczęstunek, kawę i herbatę. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie koncertu serdecznie dziękujemy i zachęcamy wszystkich do obejrzenia obszernej fotorelacji.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!