Wielki popis małych artystów
18 czerwca 2014

W Szkole Podstawowej w Ludwinie został zorganizowany I Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Występy najmłodszych artystów swoim objął patronatem Wójt Gminy Ludwin Andrzej Chabros.

Do konkursu przystąpiły przedszkola i zerówki z Dratowa, Ludwina, Piaseczna i Zezulina. Maluchów gorąco wspierali nauczyciele i rodzice. A rzeczywiście było na co popatrzeć. Każdy występ okazał się wyjątkowy i niepowtarzalny, każdy przygotowany został z dbałością o detale i na najwyższym poziomie. To były brawurowe popisy, będące mieszanką prawdziwych kreacji ze spontanicznością. Z tych małych artystów mogą kiedyś wyrosnąć wielcy mistrzowie.
Klimat festiwalu dodatkowo tworzyły pięknie wykonane dekoracje oraz barwne i pomysłowo skomponowane stroje. Świetnym uzupełnieniem całości imprezy było teatralne przedstawienie ludwińskich przedszkolaków. Zabawa była super, a brawa dla wszystkich dzieciaków i ich opiekunów w pełni zasłużone. Podobnie jak gratulacje od wójta Andrzeja Chabrosa i przewodniczącego Rady Gminy Wojciecha Szymańskiego, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzili przegląd piosenki w wykonaniu dzieci, nagradzając na zakończenie uczestników statuetkami i upominkami.
Kto nie widział pierwszej edycji festiwalu, niech teraz żałuje.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce „galeria”.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!