Wirtualne Powiaty. Budowa Społeczeństwa Informacyjnego na Lubelszczyźnie. Etap III
16 listopada 2011

[/b][url=http://powiatleczynski.pl/strony,show,814,wirtualne-powiaty-budowa-spoleczenstwa-informacyjnego-na-lubelszczyznie-etap-iii.html]http://powiatleczynski.pl/strony,show,814,wirtualne-powiaty-budowa-spoleczenstwa-informacyjnego-na-lubelszczyznie-etap-iii.html[/url]
[color=#00c]
W dniu [u][/u]21 października 2010 r. w Ludwinie odbyło się spotkanie
z mieszkańcami, na którym informowano m.in. o założeniach i efektach realizacji projektu pn. „Wirtualne Powiaty. Budowa Społeczeństwa Informacyjnego na Lubelszczyźnie. Etap III”.

Spotkanie miało za zadanie przybliżysz lokalnej społeczności zagadnienia związane z projektem, w tym: korzyści wynikające z jego realizacji, etapy budowy sieci szerokopasmowej oraz współpracę partnerów projektu w kontekście podejmowanych działań. Oprócz przedstawienia założeń i możliwości wynikających z projektu, mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w konkursie z wiedzy informatycznej i otrzymać nagrody. Dla najmłodszych czekały cukierki, kolorowani i balony. Dorośli natomiast dowiedzieli się w jaki sposób realizacja projektu wpłynie na podniesienie jakości świadczonych usług telekomunikacyjnych w regionie, jaki jest udział Unii Europejskiej w finansowaniu projektu, czym jest Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego.[/color]