Wystartowała rekrutacja do MegaMisji!
22 kwietnia 2016

To program edukacji cyfrowej dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych, w którym dzieci na świetlicy uczą się używać technologii w pożyteczny i bezpieczny sposób, a przy tym świetnie się bawią.

Uczestnictwo w programie to mega przygoda dla dzieci i ich wychowawców! Zgłoszenia przyjmowane są do 29 kwietnia, udział jest bezpłatny.
MegaMisja Fundacji Orange to pierwszy w Polsce program edukacji cyfrowej skierowany do świetlic szkolnych. Oparty jest na grze, która przenosi uczniów do pełnej przygód misji w cyfrowym laboratorium. Dzieci pomagają jej bohaterom rozwiązać różne zadania i tym samym zdobywają umiejętności niezbędne do funkcjonowania w dzisiejszym świecie. W grupie rówieśników uczą się bezpiecznie korzystać z sieci, chronić swoją prywatność, przestrzegać praw autorskich czy tworzyć grafiki i animacje. Zdobywają też punkty, wymieniane na nagrody dla świetlicy – m.in. książki, gry planszowe, materiały plastyczne czy tablety.
W edycji pilotażowej MegaMisji już 1200 dzieci z całej Polski, pod okiem swoich wychowawców, dowiedziało się jak bezpiecznie i kreatywnie korzystać z nowych mediów. Więcej informacji o programie znajduje się w załączonym folderku i na stronie www.megamisja.pl
Jak zgłosić szkołę do MegaMisji?
Wystarczy do 29 kwietnia 2016 r. do godziny 14.00 wypełnić zgłoszenie na www.megamisja.pl oraz nagrać i dodać do wniosku 30 sekundowy filmik zapraszający MegaMisję do szkolnej świetlicy. W maju wyłonimy 300 świetlic, które już we wrześniu rozpoczną swoją MegaMisję.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!