Zapraszamy „Gmina Ludwin – Przystań Smaku i Kultury” 29 lipca 2018 r.
24 lipca 2018

Tradycyjne Święto w Nowej Odsłonie!

Zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie organizowane na targowisku przy Urzędzie Gminy Ludwin które odbędzie się 29 lipca 2018r.

W planach: konkursy z nagrodami, liczne atrakcje dla dzieci, występy kabaretu i zespołów muzycznych, a dodatkowo warsztaty, gry i zawody.

 

Organizatorzy :                                                                                                                                                                                                                               Ochotnicza Straż Pożarna w Ludwinie

Sponsorzy:                                                                                                                                                                                                                                       Gmina Ludwin                                                                                                                                                                                                                                      Pol-Mak S.A.                                                                                                                                                                                                                                              GS Samopomoc Chłopska Ludwin

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!