Zaproszenie na szkolenia 'Lotniskowiec wiedzy – szkolenia dla osób pracujących z województwa lubelskiego”
8 września 2011

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją, od dnia 1 grudnia 2010 roku, przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” (Lidera Projektu) we współpracy ze Stowarzyszeniem „Innowacyjne Lubelskie” projektu „Lotniskowiec wiedzy – szkolenia dla osób pracujących z województwa lubelskiego”, Podziałania 8.1.1. PO KL Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw, mamy zaszczyt zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych połączonych z usługą doradczą. II etap rekrutacji: sierpień- październik 2011

W ramach projektu każdy uczestnik skorzysta z:

Ø 4 godzinnego doradztwa zawodowego,

Ø 20 godzinnego treningu interpersonalnego (realizowanego we współpracy z TVP Lublin)

oraz jednego do wyboru szkolenia zawodowego:

Ø operator/ka wózka widłowego wraz z uprawnieniami do wymiany butli gazowej (68 h);

Ø profesjonalna obsługa klientów (40 h) wraz z modułem językowym (40 h);

Ø kierowca-operator/ka wózków jezdniowych napędzanych (80 h);

Ø agent/ka ds. obsługi pasażerów (60 h) wraz z modułem językowym (40 h);

Ø organizator/ka usług cateringowych (145 h) wraz z modułem językowym (60 h);

Ø instalator/ka alternatywnych źródeł zasilania (60 h);

Ø recepcjonista/ka informator/ka (120 h) wraz z modułem językowym (60 h);

Ø kasjer/ka walutowo-złotówkowy/a (27 h) wraz z modułem językowym (60 h).

Profesjonalne wsparcie szkoleniowo-doradcze kierujemy do osób pracujących (z wyłączeniem osób prowadzących własną działalność gospodarczą), powyżej 18 roku życia, legitymujących się co najwyżej wykształceniem średnim (również do osób kontynuujących naukę na studiach wyższych), zamieszkałych i zatrudnionych na terenie województwa lubelskiego, z własnej inicjatywy zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Fundacja „OIC Poland” wraz ze Stowarzyszeniem „Innowacyjne Lubelskie” zwraca się z prośbą o popularyzację naszej oferty szkoleniowej wśród społeczności lokalnej, kadry pracowniczej Państwa jednostki, podopiecznych, partnerów i podmiotów współpracujących. Z góry dziękujemy Państwu za okazaną pomoc i zaangażowanie.

Do udziału w projekcie można się zgłosić poprzez złożenie do Biura Lidera Projektu osobiście lub listownie drogą pocztową Ankiety Zgłoszeniowej, dostępnej na stronie internetowej Fundacji „OIC Poland” http://www.oic.lublin.pl/lotniskowiecwiedzy/

Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem:

Lider Projektu:

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”

Ul. Gospodarcza 26,

20-213 Lublin,

tel. 081 / 710 46 41, fax 081 / 746 13 24

e-mail: [email protected]

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!