Zdobądź nowy zawód z Powiatem Łęczyńskim.
28 sierpnia 2009

Zdobądź nowy zawód z Powiatem Łęczyńskim.

Starostwo Powiatowe w Łęcznej zaprasza do udziału w nowym projekcie szkoleniowym pt. „Alternatywy 3 – zdobądź nowy zawód z Powiatem Łęczyńskim”. Mieszkańcy powiatu będą mogli bezpłatnie przeszkolić się w trzech zawodach: grafik komputerowy, specjalista ds. public relations, przewodnik po Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim. Nabór uczestników projektu w dniach 1 – 11 września w Starostwie Powiatowym w Łęcznej (pok. 207, II piętro).

Uczestnicy projektu wezmą również udział w jednodniowych warsztatach tematycznych do każdego ze szkoleń z udziałem specjalistów z danej dziedziny i nauczą się języka angielskiego. Oprócz tego mogą wziąć udział w dodatkowych szkoleniach ogólnych przydatnych w w/w zawodach: kursie komputerowm i treningu efektywności osobistej.

Wsparcie skierowane będzie do osób ubezpieczonych w KRUS deklarujących chęć odejścia z rolnictwa oraz osób zatrudnionych u pracodawców przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne – oświadczenia. Uczestnikami projektu będzie 55 mieszkańców powiatu łęczyńskiego, którzy z własnej inicjatywy zamierzają się przekwalifikować lub zmienić wykonywany zawód, by dostosować swoje kwalifikacje do potrzeb rynku pracy. Szkolenia będą odbywały się w Łęcznej, głównie w systemie weekendowym. Początek zajęć już pod koniec września.

Liczba miejsc ograniczona. Osoby spełniające kryteria rekrutacyjne zostaną uszeregowane ze względu na kolejność zgłoszeń. Za datę dostarczenia dokumentów uznaje się dzień ich wpływu do siedziby Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Więcej informacji: www.powiatleczynski.pl

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!