Zespół Szkół w Ludwinie prowadzi rekrutację. Nauka jest bezpłatna
2 lutego 2017

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy spowodowany rozwojem cywilizacyjnym i postępem technologicznym powoduje konieczność uzupełniania swoich kompetencji, uzyskiwania nowych uprawnień, często konieczne jest również zdobycie nowego zawodu. Zdecydowanie łatwiej poruszać się po rynku pracy osobom, które mają w swoim portfolio certyfikaty potwierdzające dane umiejętności.

Zespół Szkół w Ludwinie umożliwia zdobycie certyfikatów za darmo, poza godzinami pracy, w formie zaocznej. Oferta edukacyjna szkoły jest zgodna z prognozami, które przewidują powstanie najwięcej stanowisk pracy w sektorze usług, w tym dla biznesu, ochrony zdrowia, pomocy społecznej i usługach osobistych, a także dystrybucji.
Obecnie w Zespole Szkół w Ludwinie trwa nabór na semestr zimowy do następujących typów szkół:
DARMOWE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH
SZKOŁY POLICEALNE FORMA ZAOCZNA – wymagane wykształcenie średnie
– technik usług kosmetycznych,
– opiekun osoby starszej – NOWOŚĆ!!!
– technik ochrony fizycznej osób i mienia,
– florysta – NOWOŚĆ!!!
SZKOŁY POLICEALNE FORMA STACJONARNA – WIECZOROWA – wymagane wykształcenie średnie
– technik masażysta,
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE – wymagane ukończenie 18. roku życia
– kucharz,
– agrobiznes,
– rolnik,
– fototechnik,
– technik logistyk,
– rachunkowość,
– pracownik pomocniczy obsługi hotelowej – dla osób posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Rekrutacja trwa! Pierwsze zajęcia już w lutym! Nie pobieramy czesnego! Nauka jest bezpłatna!
Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.30 , tel. (81) 757-00-43 oraz na stronie internetowej www.zsludwin.pl

plakat florysta1.j