Zostali wicemistrzami województwa!
5 lipca 2012

Finał wojewódzki „Mała Piłkarska Kadra Czeka” rocznik 1999 i młodsi.

Z finału województwa lubelskiego, który został rozegrany w czwartek w Nałęczowie, Szkoła Podstawowa z Ludwina wróciła z pucharem za drugie miejsce! Podobnie jak w eliminacjach międzypowiatowych, znowu najlepsza była Tomasovia Tomaszów Lubelski. Na trzecim miejscu uplasowały się Cisy Nałęczów. – Cieszy remis 1:1 z Tomasovią uzyskany na szczeblu grupy, gdzie zagraliśmy bardzo dobry mecz, a według wielu obserwatorów byliśmy nawet lepsi – komentuje opiekun zespołu Grzegorz Sajnaj. – Fajna sprawa, że chłopcy potrafią grać jak równy z równym z takimi rywalami! Należą im się gratulacje za występ w tych zawodach. Był to jeden z najbardziej udanych turniejów w naszym wykonaniu. Dodatkowo uczniowie z naszej szkoły zostali indywidualnie wyróżnieni, Paweł Dejko został wybrany najlepszym bramkarzem zawodów, a Ernest Oniszczuk najlepszym zawodnikiem. Obaj otrzymali pamiątkowe statuetki.

Reprezentacja SP Ludwin:
Paweł Dejko (bramkarz) – VI klasa, Ernest Oniszczuk – VI klasa, Grzegorz Romańczuk – VI klasa, Konrad Florek – VI klasa, Mikołaj Dejko – V klasa, Filip Ogórek – V klasa, Sebastian Saczewa – VI klasa, Daniel Romańczuk – IV klasa, Dominik Lipski – III klasa

Wyniki:
Grupa A: Ludwin – Tomasovia 1:1 (S. Saczewa), Ludwin – Milanów 4:0 (S. Saczewa 4), Milanów – Tomasovia 0:6
Grupa B: Nałęczów – Nowa Wola 3:2, Nałęczów – Wierzbica 5:0, Nowa Wola – Wierzbica 1:0
Półfinały: Ludwin – Nałęczów 1:1 (K. Kawalerski), rzuty karne 4:3, Tomasovia – Nowa Wola 6:2
Mecz o III miejsce: Nałęczów – Nowa Wola 3:2
Finał: Ludwin – Tomasovia 0:2

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!