Ludwin Laureatem Business Excellence 2014!
17 czerwca 2014

Gmina Ludwin okazała się najlepsza w III Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence 2014 w kategorii gmin wiejskich. Podczas uroczystej gali w Dworku Jabłonna nagrodę odebrał wójt Andrzej Chabros. – To dla nas ogromny zaszczyt, że znaleźliśmy w tak doskonałym towarzystwie – powiedział wójt. Oprócz Ludwina laureatami zostały również Nałęczów, Lubartów, Puławy i Lublin.

Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu – obecnie największa organizacja biznesowa w regionie, działająca już od 14 lat, zrzeszająca ponad 270 przedsiębiorców. Program Promocji Gmin „Business Excellence” ma ugruntowaną pozycję wśród programów realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. – Do tytułu Laureata „Business Excellence” nominowane są Gminy, które wyróżniają się swoją przedsiębiorczością. Program Promocji Gmin jest unikalną szansą na wyróżnienie samorządów wywierających istotny wpływ na rozwój regionu lubelskiego. Business Excellence dla Gmin to możliwość znalezienia się wśród uznanych samorządów województwa lubelskiego. Dla Gminy jest to także doskonała okazja do unikalnej promocji. Uzyskując tytuł Laureata Gmina otrzymuje możliwość posługiwania się marką Programu Promocji Gmin „Business Excellence”. To z jednej strony poddanie się kompleksowej ocenie ekspertów, z drugiej możliwość znalezienia się wśród uznanych samorządów województwa lubelskiego. Program umożliwia identyfikację gmin innowacyjnych i przedsiębiorczych, wyróżniających się najwyższą jakością i rzetelnością – podkreślają organizatorzy na swojej stronie internetowej excellencedlagmin.pl.
Tegoroczna IX Edycja Programu Promocji Firm i III Edycja Programu Promocji Gmin Business Excellence 2014 objęta została honorowym patronatem przez ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego i marszałka województwa lubelskiego Krzysztofa Hetmana.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 12 czerwca 2014 roku. Najlepsze Gminy i Firmy Województwa Lubelskiego zostały ogłoszone w czwartek wieczorem w Dworku Jabłonna w Jabłonnej k/Lublina. I były to piękne i podniosłe chwile dla Gminy Ludwina, która zwyciężyła w kategorii gmin wiejskich. Pozostałym laureatami już w innych kategoriach zostały: Nałęczów, Lubartów, Puławy i Lublin. Natomiast wśród firm triumfowały: Malinex – mała firma, Spółdzielnia Mleczarska Ryki – średnia firma i Pol-Skone – duża firma. – To dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej gminy, posiadającej tak różnorodny charakter. Dziękuję również kapitule, że doceniła nasze osiągnięcia i postępy, dbałość o mieszkańców i środowisko. Zapraszam do Ludwina przedsiębiorców i inwestorów, którym oferujemy atrakcyjne warunki, jesteśmy otwarci na każdą współpracę – dodał wójt Andrzej Chabros, który odebrał nagrody z rąk prezes Stowarzyszenia LKB Agnieszki Gąsior-Mazur, członka senatu LKB Andrzeja Kity i członka zarządu województwa lubelskiego Jacka Sobczaka.
Laureaci Programu mają prawo przez okres 12 miesięcy od chwili wręczenia nagrody do wykorzystywania logo konkursu wraz z tytułem.

BE_2014_Informacja_Prasowa.do

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!