Zagłosuj na remont biblioteki w Zezulinie
15 października 2014

Prosimy o głosy wspierające udział Gminnej Biblioteki Publicznej im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie – Filia w Zezulinie w konkursie „CSR – dziesięć na dziesięć”.

W dniu 8.10.2014 r. Gminna Biblioteka Publiczna im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie – Filia w Zezulinie zgłosiła udział ogólnopolskim konkursie „CSR – dziesięć na dziesięć” i zakwalifikowała się do II etapu konkursu, którym jest głosowanie internautów. Nagrodą główną w Programie jest wykonanie w wybranych bibliotekach zgłoszonych do Programu, remontu wnętrza budynku lub pomieszczeń biblioteki w zakresie jaki zostanie zaakceptowany przez Organizatora na etapie selekcji zgłoszeń.
Konkurs przebiega dwuetapowo:
1. etap I (termin: 15 września – 8 października br.)
Zgłoszenie bibliotek do konkursu.
2. etap II (termin: 15 października − 5 listopada br.)
W II etapie Konkursu, trwającym od 15 października do 5 listopada 2014 r., każdy użytkownik Internetu będzie mógł oddać głos na naszą bibliotekę, poprzez specjalną aplikację dostępną na stronie www.pekaespomaga.pl, podając swój adres e-mail. Uczestnicy mogą oddawać nie więcej niż jeden głos dziennie, w ramach tego samego adresu e-mail oraz z poziomu jednej przeglądarki internetowej.
Wejdź na stronę www.pekaespomaga.pl odnajdź profil Gminnej Biblioteki Publicznej im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie – Filia w Zezulinie, oddaj głos i wygraj dla biblioteki remont. Głosowanie trwa od 15 października do 5 listopada 2014 roku. Można głosować codziennie!
Konkurs organizowany jest przez PEKAES Spółka Akcyjna z siedzibą w Błoniu („PEKAES”) – wiodącego operatora logistycznego w Polsce, we współpracy z Kulczyk Foundation – charytatywną fundacją dobroczynną.

Prosimy o głosy wspierające udział Gminnej Biblioteki Publicznej im.do

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!