Zapraszamy do uczestnictwa w „Magii Talentów” – pokaż swój talent i wesprzyj naszą akcję!
31 października 2014

Świetlica Środowiskowa działająca przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie organizuje konkurs charytatywny pod hasłem „Magia Talentów” . Będzie miał on charakter doskonale wszystkim znanego programu „Mam Talent”, jednak jego dodatkowym atutem będzie szlachetny cel. Jaki? Każdy uczestnik prezentujący swoje umiejętności będzie wpłacał symboliczne 10 zł, a osoby wchodzące na widownię 2 zł. Następnie z zebranych w ten sposób funduszy zakupione zostaną prezenty świąteczne dla podopiecznych Domu Dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Lublinie.

Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia znajdującą się w załączniku i odesłać na adres: [email protected] lub dostarczyć do siedziby Centrum Kultury w Ludwinie do 14 listopada 2014 r. Pokazy uczestników odbędą się 29.11.2014r. na hali sportowej w Ludwinie o godz. 15.00. Występujący będą ocenieni przez jury, najlepsi oczywiście zostaną nagrodzeni. Uczestnicy będą występowali w 4 kategoriach opisanych w regulaminie (załącznik). Gorąco zachęcamy do udziału! Ten konkurs to nie tylko wspaniała okazja do zaprezentowania swojego talentu przed publicznością, ale również możliwość przyczynienia się do świątecznego uśmiechu na twarzach pociech z Domu Dziecka! Nie czekaj i pokaz na co Cię stać, bo razem możemy więcej!
Wszelkie pytania prosimy przesyłać drogą meilową na adres podany powyżej lub kierować bezpośrednio do pani Anny Czarneckiej, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie.
Serdecznie zapraszamy! Liczymy na Was! Do zobaczenia!

REGULAMIN KONKURSU CHARYTATYWNEGO.do