Zapraszamy na niedzielny rajd rowerowy
23 września 2013

Już za kilka dni w niedzielę 29 września z odnowionego Rynku I w Łęcznej wyruszy IV rajd rowerowy.
Jego tegoroczny tytuł to – Łęczna na rowery IV – daj się wkręcić -jesień 2013.
Wyprawa jest odpowiedzią na potrzeby rowerzystów, a zarazem kontynuacją trzech rowerowych rajdów, które zostały bardzo ciepło przyjęte i ocenione przez cyklistów.

Jesienną edycję imprezy rozpoczniemy w niedzielę 29 września na Starym Mieście. Zbiórka i zapisy rowerzystów odbędą się na Rynku I w Łęcznej (przy ratuszu) w godzinach 8.30-9.00.
Po krótkim zebraniu organizacyjnym, ruszymy w trasę. W trakcie rajdu należy bezwzględnie słuchać poleceń liderów grup, wyróżniających się jaskrawymi koszulkami. Liderzy będą pilotować i zabezpieczać rajd i to do nich należy zgłaszać wszelkie uwagi.

Trasa będzie liczyła łącznie 37 kilometrów. Będziemy poruszać się po asfalcie, drogach utwardzonych a także powierzchniach żwirowych. Obowiązuje spacerowe tempo, tak aby każdy mógł spokojnie przejechać.

Ruszymy z Rynku I w kierunku Podzamcza, a następnie przez Witaniów i Zezulin Pierwszy i Grądy, aż do Rogóźna gdzie w ośrodku ZZG w Bogdance odbędzie się 2 godzinny postój regeneracyjny z ciepłym posiłkiem i atrakcjami. Droga powrotna poprowadzi przez Dąbrowę, Uciekajkę i Turowolę. Następnie wjedziemy do Łęcznej i ścieżką rowerową dojedziemy na tzw. plac cyrkowy gdzie nastąpi zakończenie rajdu.
Wszyscy uczestnicy rowerowej wyprawy objęci zostaną ubezpieczeniem. Organizator zapewnia także zaplecze medyczne i techniczne.
Przypominamy o obowiązku zapoznania się z regulaminem rajdu. Zgodnie z nim osoby niepełnoletnie muszą jechać pod opieką osoby dorosłej. Uczestników imprezy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, pod groźbą wykluczenia z rajdu.

Rajd sfinansowany został ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2013.

Kontakt

Adres
Ludwin 51,
21-075 Ludwin woj. lubelskie

Telefon
81 75-70-901

Godziny pracy
Pon - Pt : 7:30 - 15.30

Fax
( 0-81) 75-70-028

E-mail
[email protected]

BS Cyców oddział Ludwin
POLUPLPRPL 36819110552001000000420003

Poprawny CSS!